HospiCare Aplikacja Mobilna
Dziś i Ty możesz pomóc!

Aby wesprzeć HospiCare kliknij tutaj >>>

Nagroda ASHOKA "Społeczny Startup"

HospiCare wraz z 4 innymi projektami został laureatem konkursu "Społeczny StartUp" organizowanego przez Fundację Ashoka wraz z UniCredit Foundation we współpracy z Bankiem Pekao S.A.
To II edycja konkursu na innowacyjne przedsiębiorstwo społeczne.
Przez kolejne miesiące będziemy rozwijać projekt pod skrzydłami Ashoki i jej ekspertów wraz z innymi nagrodzonymi projektami:
Kuchnia Konfliktu - która poprzez  kuchnię i gotowanie integruje uchodźców z polskimi smakoszami egzotycznych smaków.
Teatr 21 - znakomity, profesjonalny teatr, w którym aktorami i artystami są osoby z zespołem Down'a.
MamoPracuj.pl - portal, który pomaga mamom znaleźć i pogodzić pracę z wychowaniem dzieci.
Łąka - niezwykły projekt tworzenia ekologicznych łąk w środku miasta i na podwórkach.

Znakomite projekty i ludzie z pasją, którzy realizują swoje projekty z misją. Jesteśmy dumne, że możemy wraz z Wami się rozwijać.
Jak pisze Henryka Bochniarz na swoim portalu:
"Nie ma nic potężniejszego niż dobry pomysł w rękach przedsiębiorczej osoby. To innowatorzy społeczni zmieniają otaczającą nas rzeczywistość, na nowo definiują relacje społeczne i realnie polepszają jakość życia ludzi. Dobre pomysły mogą również na siebie zarabiać – wtedy stają się niezależne i trwałe.

Piątka laureatów konkursu na innowacyjne przedsiębiorstwo społeczne „Społeczny StartUp” udowadnia, że działania zwykłych ludzi budują niezwykły kapitał społeczny kraju." czytaj dalej >>>

Prezes Ashoka Polska Agata Stafiej-Bartosik, Paula Rettinger HospiCare i profesor Anna Olejniczuk-Merta członek jury konkursu.

Prezentacja projektu uczestnikom.

Uczestnicy tegorocznego i ubiegłorocznego programu Społeczny Start Up podczas wspólnego szkolenia.