O nas
O nasPomysłodawcą aplikacji i jej mózgiem jest Eliza Kugler – mama Alicji – podopiecznej Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku, która od wielu lat opiekuje się chorą córeczką. Ma praktyczne doświadczenie w codziennej opiece nad ciężko chorym dzieckiem.
Zespół tworzący aplikację składa się z ludzi doświadczonych w tworzeniu projektów technologicznych, wdrażaniu na rynek nowych projektów i tworzeniu strategii dystrybucji oraz marketingu. Współpracujemy też ze specjalistami z firm i spółek technologicznych oraz prawniczych.
Od strony technicznej i finansowej projekt wspiera Bilander Group – spółka analityczna i technologiczna z Gdyni, która znaczną część projektu wykonała charytatywnie.
Programistyczne wsparcie projektu zapewnia nam również zespół Jarzymy.pl. I to oni czuwają nad logiką działania aplikacji, jej elastycznością i dopasowaniem do najnowocześniejszych technologii i szerokiej gamy urządzeń mobilnych, tak aby aplikacja była rozwojowa, a równocześnie łatwo dostępna dla większości zainteresowanych.
Finansowego wsparcia udzielił Deloitte Polska, który wybrał nasz projekt jako jeden z najlepszych projektów społecznych w 2015 roku w ramach obchodów 25-lecia firmy w Polsce.
Conlea wspiera nas doradczo udzielając konsultacji informatycznych i biznesowych, a Zaoszczędzisz.pl wspomaga nas także edukacyjnie.
Bardzo dziękujemy za tę pomoc, bez której projekt nie mógłby zostać zrealizowany.
Środki na rozwój aplikacji zbieramy wraz z Fundacją Polaku Pomagaj.
Dzięki współpracy przy tworzeniu aplikacji osób pracujących ze śmiertelnie chorymi dziećmi, lekarzy, rodziców, opiekunów i kadry hospicjum mamy pewność, że to narzędzie jest tworzone na ich miarę i dobrze dopasowane do specyfiki pracy hospicyjnej. Zawiera wszystkie ważne obszary informacji związanej z opieką nad chorym.
Głównym celem jest stworzenie użytecznego narzędzia do pracy lekarzy i komfortu rodziców oraz opiekunów. Ograniczenie kosztów i oszczędność czasu lekarzy dojeżdżających do pacjentów czasem nawet ponad 100 kilometrów. Łatwość wymiany informacji i jej dostępność są wtedy nieocenione.
W Polsce jest ponad 100 dziecięcych hospicjów domowych. W sumie w Polsce jest kilkadziesiąt tysięcy rodzin hospicyjnych.
Zależy nam także na integracji rodziców i organizacji wspierających śmiertelnie chore dzieci.