Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
HospiCare Aplikacja Mobilna

Partnerzy

Partnerami HospiCare są firmy i organizacje, które wspierają realizację projektu zarówno finansowo jak i doradczo oraz merytorycznie. Bez ich udziału rozwój aplikacji nie byłby możliwy.
Dziękujemy także lekarzom hospicyjnym i rodzicom chorych dzieci za pomoc w tworzeniu naprawdę użytecznego narzędzia, doradztwo i testowanie.
Wszyscy oni wykonują ogromną pracę, nie pobierając za to wynagrodzenia. Dzięki temu będziemy mogli udostępniać aplikację hospicjom i rodzicom nieodpłatnie.

Szczególnie dziękujemy Pomorskiemu Hospicjum Dla Dzieci w Gdańsku, Fundacji Hospicyjnej i hospicjum Pomorze Dzieciom za wsparcie merytoryczne, Bilander Group za pomoc finansową, doradczą i technologiczną, zespołowi jarzymy .pl za wsparcie w pierwszym etapie tworzenia aplikacji oraz Rivetgroup  i Speednet za prace programistyczne i budowanie logiki aplikacji oraz Deloitte, Sage i Starter Rocket za pomoc finansową, dzięki której możemy rozwijać narzędzie.
Naszym głównym partnerem jest Fundacja Zostaw Swój Ślad, która od momentu powstania pomysłu na aplikacje wspierała pozyskiwanie środków i promocję HospiCare.
Bardzo dziękujemy sponsorom Festiwalu Wrażliwego, dzięki którym mogliśmy zrealizować charytatywny festiwal filmu, dokumentu i reportażu o temetyce wrażliwej społecznie. Szczególne podziękowania dla Grupa Energa - naszego Sponsora Głównego.

----------